Волейболният “Черно море” надделя над добруджанци

Размер на шрифта: a | a | a 14:02 20 ноември 2017
Волейболистите на “Черно море” /Варна/ записаха четвърта победа от началото на първенството в Суперлигата. Успехът с 3:1 у дома бе постигнат над изпитващия множество кадрови проблеми отбор на “Добруджа 07”. Въпреки късата резервна скамейка, добричлии влязоха по-мобилизирано в мача и измъкнаха първия гейм с 25:22 точки. Постепенно “моряците” започнаха да намират себе си и с разнообразна игра в атака надделяха в следващите три части с 25:19, 25:12 и 25:22 за крайното 3:1 в срещата. Най-резултатен за добричлии в мача беше Жулиен Георгиев, завършил с 15 точки на сметката си. С 12 т. приключи Денис Чавдаров, излязъл на игралното поле невъзстановен от стара травма. След поражението “Добруджа 07” се смъкна до 7-ото място във временното класиране в елитната група на страната. В следващия шампионатен кръг в зала “Добротица” гостува новакът “Хебър” /Пазарджик/.

„Добруджа” преодоля юношите... „Устрем” /Дончево/ започна... В лични постижения се целят... Беларуси или гърци се изправят... Казахстанският „Шахтьор”... „Черноморец” /Бч/ ангажира... До края на седмицата решават... „Черно море” си върна... На 18 август стартират мачовете... Освежават стадион “Дружба” по... Гимнастичките от „МИК -... Бриджорите разпределиха... “Добруджа” постигна класика... Балчиклията Валентин Андреев е... 750 лева бяха дарени по време на... “Добруджа” превзе на два пъти... Пореден шанс получават... Рекорден брой отличия... Три медала от републиканското... Юношата Иван Иванов даде... Втори в Европа на чук се нареди... “Добруджа” завъртя равенство... Радосвета Симеонова дублира... Добруджанска доминация в... Добруджанци отстъпиха пред... В титлата на 3 км се цели... Полицаи демонстрираха лична... Солидна група от СКЛА... Попълнение от Англия подсилва... Вторият отбор на „Лудогорец”...