Старшата възраст на „Добруджа 07” продължава да преследва „моряците”

Размер на шрифта: a | a | a 15:05 28 ноември 2017
Юношите старша възраст на ВК „Добруджа 07” взеха четвърта победа за сезона в държавното първенство – група Д-1. Младите добрички волейболисти се справиха с 3:0 гейма в залата на УСШ срещу връстниците си от ВК „Попово 09”. В отделните части избраниците на треньора Веселин Великов надделяха с 25:12, 25:14 и 25:16 точки. Срещата бе от последния есенен кръг на зоналната надпревара. Отборът на „Добруджа 07” заема второ място във временното класиране с актив от 12 точки /4 победи и 1 загуба/. Лидер без загубен мач е състава на „Черно море” /Варна/, който закономерно ще зимува на върха с 15 т. В първия пролетен кръг добричлии отново са домакини, когато ще се изправят на мрежата срещу тимът на „Хан Аспарух” /Исперих/.

„Добруджа” преодоля юношите... „Устрем” /Дончево/ започна... В лични постижения се целят... Беларуси или гърци се изправят... Казахстанският „Шахтьор”... „Черноморец” /Бч/ ангажира... До края на седмицата решават... „Черно море” си върна... На 18 август стартират мачовете... Освежават стадион “Дружба” по... Гимнастичките от „МИК -... Бриджорите разпределиха... “Добруджа” постигна класика... Балчиклията Валентин Андреев е... 750 лева бяха дарени по време на... “Добруджа” превзе на два пъти... Пореден шанс получават... Рекорден брой отличия... Три медала от републиканското... Юношата Иван Иванов даде... Втори в Европа на чук се нареди... “Добруджа” завъртя равенство... Радосвета Симеонова дублира... Добруджанска доминация в... Добруджанци отстъпиха пред... В титлата на 3 км се цели... Полицаи демонстрираха лична... Солидна група от СКЛА... Попълнение от Англия подсилва... Вторият отбор на „Лудогорец”...