“Добруджа 07” надскочи “Нефтохимик” в Бургас

Размер на шрифта: a | a | a 10:28 16 октомври 2014
Мъжкият волейболен тим на “Добруджа 07” победи с 3-2 гейма “Нефтохимик 2010” в контролна среща, която се игра в зала "Младост" в Бургас. Проверката бе заключителна за двата отбора преди старта на първенството в Суперлигата на България. Домакините спечелиха първата част с 25:22 точки. Последваха нови два интересни гейма, в които добричлии се наложиха с 26:24 и 25:19. В четвъртата част бургазлии надделяха с 25:21 точки, с което изпратиха мача в тайбрек, от който да се реши победителя в сблъсъка. В заключителния гейм възпитаниците на Мирослав Живков надиграха “шейховете” с 15:11 и се поздравиха с крайния успех. На 17 октомври, в мач от първия есенен кръг, “Добруджа 07” гостува на ЦСКА в зала “Васил Симов” в София. Двубоят ще бъде предаван пряко по БНТ World, информират от пресцентъра на клуба. Очаква се днес тимът от Добрич да обяви официално състава, на който ще се разчита през новия шампионат.

В лични постижения се целят... Беларуси или гърци се изправят... Казахстанският „Шахтьор”... „Черноморец” /Бч/ ангажира... До края на седмицата решават... „Черно море” си върна... На 18 август стартират мачовете... Освежават стадион “Дружба” по... Гимнастичките от „МИК -... Бриджорите разпределиха... “Добруджа” постигна класика... Балчиклията Валентин Андреев е... 750 лева бяха дарени по време на... “Добруджа” превзе на два пъти... Пореден шанс получават... Рекорден брой отличия... Три медала от републиканското... Юношата Иван Иванов даде... Втори в Европа на чук се нареди... “Добруджа” завъртя равенство... Радосвета Симеонова дублира... Добруджанска доминация в... Добруджанци отстъпиха пред... В титлата на 3 км се цели... Полицаи демонстрираха лична... Солидна група от СКЛА... Попълнение от Англия подсилва... Вторият отбор на „Лудогорец”... До медали в старата столица... Симеонова допринесе за седмото...