Добричките бриджори напомниха за себе си и в Павел баня

Размер на шрифта: a | a | a 13:37 04 януари 2018
Тринадесетата международна бридж ваканция „Павел баня” започна в уютния балнеохотел "ПРО" на едноименния курортен град в предпоследния ден на миналата година. Изигран беше и предпоследния за сезона двойков турнир, в който победители станаха Атанас Ангелов /Златица/ и Радослав Радев /Камено/. Второто място бе за добричката двойка Драганка и Стефан Георгиеви. А часове преди Нова година завърши и финалния за старата 2017 г. двойков турнир. В него на висота бяха отново добрички състезатели - Стефан Георгиев и Иван Йорданов /Ва Бене/, спечелили убедително първото място. След добруджанци се нареди пловдивската двойка Стойчо Босев и Светослав Хаджийски. След посрещането на 2018-а година, още след обяд бяха раздадени картите в първия за годината двойков турнир в страната. В него ликуваха като шампиони Борислав Борисов /Бургас/ и Стойчо Босев /Пловдив/, а втора се класира варненската двойка Светла и Васил Гетови.

“Добруджа” превзе на два пъти... Пореден шанс получават... Рекорден брой отличия... Три медала от републиканското... Юношата Иван Иванов даде... Втори в Европа на чук се нареди... “Добруджа” завъртя равенство... Радосвета Симеонова дублира... Добруджанска доминация в... Добруджанци отстъпиха пред... В титлата на 3 км се цели... Полицаи демонстрираха лична... Солидна група от СКЛА... Попълнение от Англия подсилва... Вторият отбор на „Лудогорец”... До медали в старата столица... Симеонова допринесе за седмото... Каратеките от „Самурай”... Българските бриджори не... Добричлии озориха руски гранд Кадетите на „Добруджа 07” се... Добруджанец е сред призьорите... Опитни бадминтонисти спорят в... „Добруджа” излиза срещу... Добричките волейболисти... Радосвета Симеонова стартира... Неуспешно начало за балчиклии... Шабленската тузла приема... И по футболна линия се... Определиха съперниците на ВК...