Боксьорите на “Добруджа” атакуват медалите в отборното

Размер на шрифта: a | a | a 11:09 16 октомври 2013
Група от 12 състезатели защитава името на Боксов клуб “Добруджа” на стартиралия вчера в Пловдив държавен лично-отборен шампионат за юноши младша възраст /15-16 г./ - І кръг. Водач на добричлии е треньорът Йордан Мирчев, който разчита повече от избраниците му да достигнат до финалните боеве в Града под тепетата в събота. Към злато в кат. до 42 кг ще се стреми първенецът на страната Ивайло Димитров. Реални шансове да намерят място на стълбицата на победителите имат още Венелин Ангелов, Метин Еливер, Джан Мехмед, Атанас Атанасов и др. Именно от представянето на отделните състезатели зависи какъв точков актив ще се съберат добруджанци преди втория заключителен кръг през следващата година. Старши треньорът в добричкия клуб Михаил Георгиев заяви, че целта поставена пред тима е да финишира в призовата тройка в крайното комплексно класиране. Разполагаме с добър състав и момчетата са доказали, че са сред водещите в страната в тази възрастова група. Успеем ли да стартираме успешно в Пловдив, то не се съмнявам, че по време на вторият кръг ще се борим не само за медал, но и за титлата, обяви наставникът.

Добруджанска Трибуна си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

wh0cd781598 CIALIS PROFESSIONAL Sildenafil Online

Хандбалистите финишираха с... Спарингът в Попово спечелиха... Двама волейболисти на... Добрички атлети доминираха на... Трети при учениците се нареди... Заключителен мач преди... „Черноморец” /Бч/ се класира... Момчил Петков донесе три титли... Проверка с тим от... Малките атлети на СКЛА... Талантлива добричлийка ще... „Добруджа” щурмува „Б” група... „Добруджа 07” финишира... Два детски отбора на ФК... С минимален резултат се... Децата премериха сили на... Талантливи тенисисти от... Националките победиха с дузпи „Добруджа” приема... Със злато се окичиха момчетата... С разпределител се подсилват... Бриджори поделиха част от... Откриха тенис сезона в Албена Хандбалистите вървят по график... Състезателките на „Добруджа... Варненски бриджори спечелиха... До втори места достигнаха... Ромите от Присад триумфираха... Контузия вади Светослав... 20-и на европейското по щанги...