„Добруджа” завърши наравно в Сливо поле

Размер на шрифта: a | a | a 13:42 06 ноември 2017
Футболният отбор на „Добруджа” не успя да се възползва от грешната стъпка в този кръг от Североизточна трета лига на „Суворово”, който завърши наравно. Добричлии от своя страна достигнаха до 1:1 при гостуването на „Локомотив” /Русе/. Срещата се игра на тежък терен в Сливо поле в близост до река Дунав, от коeто се възползваха домакините. „Железничарите” поведоха в средата на първото полувреме след разбъркване в нак. поле на „жълто-зелените” и удар с глава. Негативният резултат стресна добруджанци, които след почивката изнесоха играта изцяло в съперниковата половина. Натискът на гостите се увенча с успех в 72-ата мин., когато името си сред голмайсторите записа Румен Николов. Централният нападател се възползва от хубав пробив и отлично подаване на Александър Йовчев, за да насочи топката в мрежата за 1:1. В оставащите минути до края на двубоя „жълто-зелените” опитаха почти всичко, за да превземат за втори път вратата на русенци, но безрезултатно. Със спечелената точка „Добруджа” се изравни на върха в класирането със „Суворово”. Двата тима имат по 29 т., като освен това добричлии са с мач по-малко.

„Черноморец” /Бч/ се изнася... Дисципът поряза балчиклии с... “Добруджа” спечели... Балчиклии не преклониха глава... С ново нападение „Добруджа”... В Балчик се готвят за битка с... Подготовка за „Кубрат”... Поредно Общо събрание ще... Равенство и победа за юношите... Футболистите спряха да... Вицешампиони в Дряново станаха... “Локо” /Горна Оряховица/... „Жълто-зелените” са с паднал... Черноморци ще крадат точки и от... “Черноморец” /Бч/ се справи и с... В Балчик се готвят да препънат... Децата и младшата възраст... До немската футболна... Победният ход ще затвърждават... Децата и юношите ще пътуват до... Албена и Добрич домакинстват... Пети успех атакуват балчиклии Два от представителите на... „Добруджа” не пожали... Добричлии няма да се щадят... Сериозно разместване на... Стаж в „Айнтрахт” /Франкфурт/... “Добруджа” измъкна дербито Добруджанци се готвят в пълен... Мартин Христов: Срещу...