“Добруджа” спечели убедително в Тервел

Размер на шрифта: a | a | a 14:04 20 ноември 2017
Футболният тим на “Добруджа” спечели с 4:0 областното дерби в Тервел срещу “Септември” от изминалия XV кръг на първенството в Североизточна трета лига. Добричлии трябваше да вложат доста усилия, за да се доберат до изразителната разлика в резултата. След равностойно първо полувреме, все пак “жълто-зелените” успяха да наложат превес и се оттеглиха за почивка с гол преднина. Негов автор след точно изпълнен пряк св. удар стана Георги Колев. И през втората част гостите продължиха да са по-настоятелни пред съперниковата врата, с което достигнаха до нови три попадения. Георги Колев вкара втори гол, а по веднъж целта поразиха Станимир Андонов и Ахмед Адемов. След победата добруджанци се укрепиха на върха в класирането в групата. Избраниците на треньора Диян Божилов са с актив от 35 точки, с две повече от преследвачите от “Суворово”. В събота суворовци завършиха 0:0 при гостуването на “Хитрино”, като освен това са и с мач повече. В следващия кръг на стадион “Дружба” гостува състава на “Ботев” /Нови пазар/.

„Добруджа” преодоля юношите... „Устрем” /Дончево/ започна... Казахстанският „Шахтьор”... „Черноморец” /Бч/ ангажира... До края на седмицата решават... На 18 август стартират мачовете... “Добруджа” постигна класика... “Добруджа” превзе на два пъти... Пореден шанс получават... “Добруджа” завъртя равенство... Добруджанци отстъпиха пред... Вторият отбор на „Лудогорец”... Добричлии озориха руски гранд „Добруджа” излиза срещу... Неуспешно начало за балчиклии... И по футболна линия се... "Динамо" /М/ вкара осем гола във... “Черно море” обърна балчиклии... Паланков подсилва... „Устрем” /Дончево/ ще играе в... 24 футболисти излязоха за първа... „Фараон” с румънски паспорт... С 11-кратен шампион на Русия... Седми в България завършиха... Подготовка започват добруджанци Съперниците за контроли... „Добруджански спортист”... С „Ботев” /Пд/ на финалите в... “Добруджа” стартира от... Потвърдиха участието на...