Добричлии се спряха на петица и срещу „Бенковски”

Размер на шрифта: a | a | a 14:15 19 март 2018
Футболистите на „Добруджа” вкараха нови пет гола във втората си среща през миналата седмица и продължават да оглавяват уверено класирането в Североизточна трета лига. В мач от XXI кръг, който се явява предпоследен от първата фаза на шампионата, добричлии надделяха вчера с 5:0 в Бяла /Русенска област/ над местния „Бенковски”. Лидерът на североизток реши нещата в своя полза още през първото полувреме на двубоя, когато се оттегли за почивка с класическото 3:0. Въпреки дъждовното време и тежък терен, „жълто-зелените” откриха резултата в 20-ата мин. чрез Беадир Беадиров. Кристиан Пешков /34`/ и Станимир Андонов /42`/ от дузпа внесоха необходимото спокойствие в отбора, воден от треньора Диян Божилов. Превъзходството на гостите във всеки един елемент от играта бе затвърдено през втората част, когато паднаха нови две попадения. Имената си сред голмайсторите записаха Кристиян Петков и Кристиан Пешков, който се отчете с втори точен удар в съперниковата врата. На 24 март на стадион „Дружба” гостува обновения състав на „Спартак” /Варна/, заемащ 9-о място във временното подреждане.

“Добруджа” се озори с “Локо”... Диян Божилов: Голямата... “Несебър” пречупи балчиклии... Румен Николов е аут две... Три от три за „Черноморец” /Бч/... Станимир Андонов наказа два... Добруджанци сгъстиха... Само Явор Колев е под въпрос за... „Черноморец” /Бч/ взе първото... Балчиклии загубиха от кандидат... Oтборът на ЦСКА посети община... ЦСКА избра да тренира отново в... “Добруджа” спечели с лекота... Диян Божилов: Решението за... Полиция усмирява фенове на... Важни три точки взе... Добруджанци се готвят да... Два домакински шанса се... „Соколите” подготвят четири... Добруджанецът Радослав Боянов... Балчиклии остават без победа... Двама футболисти са под въпрос... „Добруджа” удари „Калиакра”,... За дерби се настройват... За поредна победа след 25... Балчиклии изпуснаха преднина... Отложиха всички мачове на... Успешно начало за добричлии в... За летящ старт се подготвят... Балчиклии спечелиха преди...