Диян Божилов: Изиграхме мач с най-много голови положения от началото на сезона

Размер на шрифта: a | a | a 12:25 02 октомври 2017
Победата срещу “Калиакра” можеше да е още по-изразителна, но наред с петте отбелязани гола пропуснахме да вкараме почти още толкова. Доволен съм от представянето на момчетата и се радвам за успеха, заяви ст. треньорът на “Добруджа” Диян Божилов след 5:0 над състава от Каварна. След бързите голове през първото полувреме направихме още редица пропуски. През втората част срещата навлезе в нормално русло, с което затвърдихме игровото си и териториално предимство. Определено изиграхме мач на добро ниво, в който процентно създадохме най-много голови положения от началото на сезона. Това не означава, че сме достигнали върховата си форма и според мен има още какво да се напасва и надгражда, е мнението на наставникът. Д. Божилов каза, че няма намерение да дава почивка, на който и да било, в срещата през седмицата в Каварна срещу същия съперник от турнира за Купата на Аматьорската лига. Отиваме край морето да изиграем добър двубой и естествено да спечелим. Мачовете, които се събират, в цикъл сряда-събота не са проблем и само могат да ни помогнат за поддържане на оптимално физическо състояние. Още повече, че в следващия кръг ни предстои шампионатно дерби в Суворово срещу едноименния тим. Съперникът разполага с опитни футболисти, които не са обремени психически със задължително атакуване на първото място в Североизточна трета лига. Надявам се, че ще излезем с нужната мотивация на терена и извън него, за да оглавим еднолично класирането в групата, заключи Д. Божилов.

Двама футболисти пропускат... “Добруджа” се озори с “Локо”... Диян Божилов: Голямата... “Несебър” пречупи балчиклии... Румен Николов е аут две... Три от три за „Черноморец” /Бч/... Станимир Андонов наказа два... Добруджанци сгъстиха... Само Явор Колев е под въпрос за... „Черноморец” /Бч/ взе първото... Балчиклии загубиха от кандидат... Oтборът на ЦСКА посети община... ЦСКА избра да тренира отново в... “Добруджа” спечели с лекота... Диян Божилов: Решението за... Полиция усмирява фенове на... Важни три точки взе... Добруджанци се готвят да... Два домакински шанса се... „Соколите” подготвят четири... Добруджанецът Радослав Боянов... Добричлии се спряха на петица и... Балчиклии остават без победа... Двама футболисти са под въпрос... „Добруджа” удари „Калиакра”,... За дерби се настройват... За поредна победа след 25... Балчиклии изпуснаха преднина... Отложиха всички мачове на... Успешно начало за добричлии в...