“Черно море” обърна балчиклии в контрола

Размер на шрифта: a | a | a 12:08 25 юни 2018
Първа контролна среща от предсезонната подготовка изиграха футболистите на “Черноморец” /Балчик/. Втородивизионният тим отстъпи във Варна на елитния “Черно море” с 2:4. Отборът от Белия град влезе без притеснение в мача на стадион “Младост” в морската столица и откри в 10-ата мин. чрез Цветан Илиев. В средата на първото полувреме Георги Божилов изравни за “моряците”. В 28-ата мин. Румен Александров отново даде преднина на гостите с хубав диагонален шут. В 31-ата мин. резултатът стана 2:2, а точен този път за домакините бе Пламен Димов. Доминацията на варненци след почивката бе доста по-голяма, което им осигури нови две попадения. Не бяха изминали и две минути след подновяването на играта, когато Валентин Йосков осъществи пълен обрат. Крайното 4:2 оформи Лъчезар Йорданов, който в 76-ата мин. завърши хубава триходова комбинация на своя тим. Програмата с проверки за балчиклии продължи и вчера. От 17,00 ч. на стадиона в Шабла избраниците на треньора Георги Иванов /Геша/ трябваше да се изправят срещу “Динамо” /Москва/. Руският гранд е на подготовка в България, а за 30 юни е предвиден спаринг с друг участник във Втора лига на България – “Добруджа” /Добрич/.

“Добруджа” превзе на два пъти... Пореден шанс получават... “Добруджа” завъртя равенство... Добруджанци отстъпиха пред... Вторият отбор на „Лудогорец”... Добричлии озориха руски гранд „Добруджа” излиза срещу... Неуспешно начало за балчиклии... И по футболна линия се... "Динамо" /М/ вкара осем гола във... Паланков подсилва... „Устрем” /Дончево/ ще играе в... 24 футболисти излязоха за първа... „Фараон” с румънски паспорт... С 11-кратен шампион на Русия... Седми в България завършиха... Подготовка започват добруджанци Съперниците за контроли... „Добруджански спортист”... С „Ботев” /Пд/ на финалите в... “Добруджа” стартира от... Потвърдиха участието на... Коловати посети с японска... „Устрем” /Дончево/ достигна... Децата на “Добруджа” са шести... Дали Добричка област ще излъчи... 30 отбора спорят за трофея и... Добрички таланти ще играят под... Футболистите на „Устрем-Д”... Със служебна победа финишира...