„Ботев” /Вр/ вкара три на добричлии

Размер на шрифта: a | a | a 14:35 31 януари 2018
Лидерът във Втора футболна лига на България „Ботев” /Враца/ се наложи с класическото 3:0 над „Добруджа” в среща от зимния турнир „Балчик къп”. Двубоят се състоя на един от терените в КК Албена, като врачани не подцениха нито за миг съперника си и още до почивката си осигуриха комфортна преднина от два гола. Обличалият преди време жълто-зелената фланелка Йордан Апостолов откри резултата в 18-ата мин., засичайки центриране на Борисов. Петър Атанасов удвои аванса на тима от северозападната част на страната в 37-та минута. Отборът на „Ботев” /Вр/ реши всичко в своя полза с ново попадение в 53-ата мин. Негов автор стана Атанас Кабов, наказал грешка в добричката отбрана. Последният мач на „Добруджа” от надпреварата край морето е на 2 февруари /петък/. Съперник в него е друг участник във втория футболен ешелон – „Лудогорец 2” /Разград/. По програма срещата трябва да се играе също в Албена. В сблъсък от „Балчик къп” разградчани се наложиха вчера с 2:0 над „Суворово”, който е съперник на „жълто-зелените” в Североизточна трета лига.

Отборът на ДГ “Слънчице”... Финал на североизток предстои... Тимът на ФК „Добруджа” до 12... “Добруджа” спечели и във Варна “Черноморец” /Бч/ падна от... „Добруджа” заби 9 гола и... Стартира „Мини Шампионска... Купата за първото място на... Децата на „Добруджа” отвяха... Мирчев спаси точката за... Децата на „Тийнейджър” са... Румен Николов се справи с... Рекордите не са самоцел за... Победният си поход продължават... Диян Божилов: Футболистите не... Тимът на ФСГ “В. Левски”... “Литекс” нанесе поражение на... Добруджанци получават купата... Поредно успешно представяне на... ФСГ „Васил Левски” е домакин... Очакваното се случи –... „Добруджа” преодоля в Бяла и... Двама футболисти пропускат... “Добруджа” се озори с “Локо”... Диян Божилов: Голямата... “Несебър” пречупи балчиклии... Румен Николов е аут две... Три от три за „Черноморец” /Бч/... Станимир Андонов наказа два... Добруджанци сгъстиха...