Балчиклии са полуфиналисти за Аматьорската лига

Размер на шрифта: a | a | a 12:53 22 март 2017
Футболният тим на „Черноморец” /Балчик/, който по програма в изминалия кръг от първенството на Североизточна трета лига почива, запълни паузата през уикенда с участие в друга надпревара. Касае се за турнира за Купата на Аматьорската лига, където достигна финала в Североизточна зона или четвъртфиналите на състезанието. В Попово отборът от Белия град не срещна съпротива от четвъртодивизионния „Спортист” /с. Ковачевец, Търговищко област/ и спечели с убедителното 7:1. С хеттрик за балчиклии се отличи Александър Попов, а останалите попадения за победителите реализираха Валери Христов, Цветан Николов, Георги Димитров и Виктор Митев. По този начин „Черноморец” /Бч/ се класира за полуфиналите в турнира на национално ниво, където са известни представителите на още две зони. Това са „Загорец” /Нова Загора/ и „Литекс” /Ловеч/. Остава да се изиграе заключителния мач на югозапад, където ще спорят съставите на „Беласица” /Петрич/ и ЦСКА 1948 /София/. Жребият за полуфиналите ще бъде теглен идния месец.

Добруджанска Трибуна си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

Спарингът в Попово спечелиха... „Черноморец” /Бч/ се класира... Проверка с тим от... „Добруджа” щурмува „Б” група... Два детски отбора на ФК... С минимален резултат се... Децата премериха сили на... Националките победиха с дузпи „Добруджа” приема... Ромите от Присад триумфираха... Минимална победа срещу... Легенда на Сърбия и „Интер”... „Добруджа” излиза за трите... „Добруджански спортист”... Балчиклии играят със... Отборът на ФСГ „Васил Левски”... Терените край морето са готови... Футболистите на „Добруджа”... Отложиха срещата с... Капитанов се разписа за успеха... За трите точки в Хитрино отиват... За едно полувреме се отпушиха... Радослав Вардаров: В отбора... Четирима футболисти са аут за... УЕФА и БФС дадоха четири... „Добруджа” взе първа пролетна... По график за Нови пазар се... Четвърти в турнир „София къп”... Икономично начало за добричлии Радослав Вардаров: С малко...