Балчиклии паднаха в Панагюрище

Размер на шрифта: a | a | a 12:09 21 август 2017
Отборът на “Черноморец” /Балчик/ не можа да се противопостави успешно в Панагюрище на местния “Оборище” и отспъпи с 0:2 в срещата от V  кръг във Втора футболна лига. Домакините бяха по-активният състав на терена и материализираха превъзходството си в края на двете полувремена от двубоя. За 1:0 се разписа Фернандо секунди преди единайсеторките да се отправят за почивка. Точка на спора в 80-ата мин. сложи Ерай Карадайъ, наказал нова грешка в отбраната на черноморци. По този начин тимът от Белия град остава с актив от 4 спечелени точки от началото на сезона. В следващия кръг избраниците на треньора Георги Иванов /Геша/ приемат край морето състава на “Монтана”.
В останалите играни мачове от кръга се получиха следните резултати: “Царско село” /Сф/ - “Струмска слава” /Р/ - 3:2, “Созопол” - “Локомотив” /ГО/ - 1:3 и “Ботев” /Г/ - “Литекс” - 3:0.

Балчиклии отстъпиха на... И Георги Колев напусна Добрич Тийнейджър от Добрич премина... Ново попълнение се присъедини... 15 футболисти започнаха... В „Балчик къп” се включват... Два съперника за контроли... Нова година – ново Общо... “Лайф Корнер” спечели... Сътресения във ФК „Добруджа”... Славни ветерани си дават среща... Осем отбора се впускат в... Разпуснаха футболистите до 10... Малките добруджанци се... Коледен турнир по футбол в зала... “Добруджа” увеличи аванса си... Точката в Гълъбово изпуснаха... „Жълто-зелените” ще... За точков финал се настройват в... Последен домакински мач за... Изпратиха юрист да свири на... „Черноморец” /Бч/ се изнася... Дисципът поряза балчиклии с... “Добруджа” спечели... Балчиклии не преклониха глава... С ново нападение „Добруджа”... В Балчик се готвят за битка с... Подготовка за „Кубрат”... Поредно Общо събрание ще... Равенство и победа за юношите...