Балчиклии отново бяха посечени в продължението

Размер на шрифта: a | a | a 13:10 08 август 2017
Футболният тим на „Черноморец” /Балчик/ бе лишен от заслужена победа в Разград срещу дублиращия състав на „Лудогорец”. Срещата от II кръг във Втора лига завърши 2:2, като домакините се добраха до изравнителен гол от дузпа в добавеното време на двубоя. Избраниците на треньора Георги Иванов /Геша/ шокираха „орлите” с попадения в началните минути на отделните полувреме от срещата. За 1:0 се разписа Александър Попов в 12-ата мин., а на 2:0 покачи Раиф Мурадов в 52-ата мин. на мача. Головете бяха първи за тях за отбора от Белия град във второто ниво на футбола у нас. Юношеският национал Светослав Ковачев намали в 60-ата мин. за домакините, като попадението бе второ негово от два мача през този сезон. Разградчани изравниха едва в третата минута на продължението след пресилена дузпа, изпълнена точно от Томас Цвятков. 20-годишният техничар се разписа също във втори пореден двубой. По този начин черноморци вече имат актив от 4 точки, а в следващия кръг, на 12 август, в Балчик гостува „Ботев” /Враца/.
„Черноморец” /Бч/ игра в състав: Хр. Христов, Г. Луго, С. Стайков, М. Начев, В. Христов, Р. Мурадов, Ах. Хикмет, В. Веселинов (68 - Н. Иванов), Цв. Илиев, Ал. Попов (57 - Б. Беадиров), В. Митев (84 - Ст. Иванов).

Разпуснаха футболистите до 10... Малките добруджанци се... Коледен турнир по футбол в зала... “Добруджа” увеличи аванса си... Точката в Гълъбово изпуснаха... „Жълто-зелените” ще... За точков финал се настройват в... Последен домакински мач за... Изпратиха юрист да свири на... „Черноморец” /Бч/ се изнася... Дисципът поряза балчиклии с... “Добруджа” спечели... Балчиклии не преклониха глава... С ново нападение „Добруджа”... В Балчик се готвят за битка с... Подготовка за „Кубрат”... Поредно Общо събрание ще... Равенство и победа за юношите... Футболистите спряха да... Вицешампиони в Дряново станаха... „Добруджа” завърши наравно в... “Локо” /Горна Оряховица/... „Жълто-зелените” са с паднал... Черноморци ще крадат точки и от... “Черноморец” /Бч/ се справи и с... В Балчик се готвят да препънат... Децата и младшата възраст... До немската футболна... Победният ход ще затвърждават... Децата и юношите ще пътуват до...